לוחות שנה

הדפסת לוחות שנה הם אחד ממוצרי הדפוס הפופולאריים ביותר, בעיקר בתקופה המקדימה לחגי תשרי ותחילת השנה האזרחית. כיום תוכלו למצוא היצע נרחב של לוחות שנה בגדלים שונים, צורות שונות ואיכויות נייר משתנות.

אנחנו בחברת "פרסקו הפקות דפוס" מתמחים מזה ארבע שנים בהפקת לוחות שנה לכל מטרה.

לוח שנה לכל מטרה!
לוחות השנה מהווים פתרון אידיאלי למגוון נרחב של צרכים אישיים ועסקיים כאחד.

מכיוון שלוח השנה הינו מוצר שימושי ומצרך חיוני לאורך כל ימות השנה, אתם יכולים להפוך את לוח השנה שלכם למוצר פרסומי או קטלוג מוצרים המשרת מגוון נרחב של צרכים עסקיים, תוך החלפת מסרים שיווקיים, תמונות מתחלפות ופרטים נוספים אודות בית העסק שלכם.

לוחות השנה המיוצרים על ידינו, מהווים מתנה ייחודית ומקורית לכל בני המשפחה – לוחות השנה החדישים שלנו מאפשרים לכם לשבץ תמונות של בני המשפחה בכל אחד מדפי לוח השנה ואף לשבץ  את התמונה ביום מסוים (לדוגמא : שיבוץ תמונה של אחד מבני המשפחה בקוביית התאריך המציינת את יום הולדתו).

פרסקו הפקות דפוס מאפשרים גם לבעלי עסקים להעניק ללקוחותיהם לוח שנה יצירתי לדוגמא :שילוב שם הלקוח, שילוב תמונה ותאריך יום הולדתו ואף ניתן לצרף מבצע מיוחד או מתנה ליום חגיגי זה, כך אתם הלכה למעשה חושפים את העסק ברמה האישית ומצליחים בשימור הלקוח.

לוחות שנה- פתרון פרסומי לכל השנה!
רבים מאיתנו עושים בלוחות השנה שימוש פרסומי והופכים אותם לאפיק מדיה שימושי ואפקטיבי. נוכחות לוח השנה במשרדים, בתים, בתי עסק וכדומה, מאפשרת לכם להגיע לחשיפה מרבית בקרב לקוחותיכם הקבועים ולקוחותיכם הפוטנציאליים.

עיצוב נכון ומקצועי של לוח השנה יאפשר גם לכם להשתמש בדפי הלוח כפלטפורמה איכותית להפצת מסרים שיווקים, קידום מוצרים עונתיים ועוד. אנחנו בחברת "פרסקו הפקות דפוס" מעמידים לרשותכם ניסיון רב בתחום המקצועי להפקות לוחות שנה לצרכים פרסומיים.

אנו מציעים לכם לוחות שנה לתלייה על הקיר, לוחות שנה שולחניים, לוחות שנה ממוגנטים לתלייה על דלת המקרר, הפקת יומנים, לוחות שנה ספירלה עם מתלה ועוד מגוון פתרונות הפקה והדפסה לצרכי לוחות השנה.

לוחות שנה- מתי נכון להתחיל לתכנן אותם?
מכיוון שהליך ההפקה של לוחות השנה משתנה בהתאם לגודל הלוח, מטרות הלוח ואיכות ההפקה, מומלץ להקדים את הזמנת לוחות השנה. ברוב המקרים בישראל, נוהגים לתכנן לוח שנה בסמיכות לתקופת חגי תשרי, (לוח השנה מורכב מ-12 חודשים מתשרי הקרוב לחודש תשרי הבא) ועל כן מומלץ לבצע את הזמנת הלוחות עוד במהלך חודשי הקיץ המוקדמים (יוני- יולי) ובכך להבטיח לעצמכם קבלת מוצר איכותי, מוקפד ומקצועי.

במידה ואתם מעוניינים להפיק לוחות שנה המתחילים ביום השנה האזרחית, מומלץ לבצע את ההזמנה בחודשים אוקטובר –נובמבר.
כיום, לקוחות רבים מפיקים 2 לוחות שנה, כאשר הראשון מיועד לצרכי קידום מכירות ופרסום ללקוחות מקומיים והשני, (המציין את לוח השנה האזרחית), נועד ללקוחות מעבר לים.

אנחנו ב"פרסקו הפקות דפוס" מעמידים לרשותך את כל הניסיון המצטבר שלנו בתחום, לצד מכונות ההדפסה החדישות ביותר וכול זאת על מנת לספק לכם את המוצר המוגמר והמושלם ביותר!

בפרסקו הפקות דפוס, ניתן לבצע לוחות שנה פרסונאליים וממוקדים עבור כל לקוח באופן אישי, על בסיס מאגרי נתונים.