מחברות ממותגות

רבים מאיתנו מנהלים את הרשימות, לוחות הזמנים, האירועים והפרטים שיש לזכור – היישר מן הסמארטפון. יחד עם זאת, לא תתפסו מנהל שנכנס לישיבה חשובה – ואין לו כלי כתיבה עימו. בין כלי הכתיבה, בדרך כלל עט שהוא חביב במיוחד – ומחברת ממותגת. המחברת הממותגת היא לעיתים של הארגון עצמו, ולא אחת, תמצאו מנהלים בדרגים השונים, מחזיקים בידם מחברות ממותגות של לקוחות, ארגונים בקשרי עבודה עימו או עמיתים למקצוע, מחברות ממותגות שחולקו באירועי קד”מ שונים והגיעו לידי המנהלים וכעת הם מנהלים את כל הישיבות שלהם, דרכן.

אכן, מחברות ממותגות הן מהמתנות הממותגות היוקרתיות והשימושיות ביותר שארגון יכול להפיק. והדפסת מחברות ממותגות איכותיות ומקצועיות – תאפשר שימוש במוצר קד”מ אהוב זה, באופן היעיל ביותר. הכל על מחברות ממותגות מקצועיות ואיכותיות – לפניכם.

מחברות ממותגות – איכות היא שם המשחק

מרבית המחברות הממותגות מגיעות בגודל 5A (22 X 15.5 ס”מ) – אם כי ניתן להזמין מחברות גדולות יותר (4A) או קטנות יותר (6A).  בפתיחה הצידה או בפתיחה עילית. הכריכה בדרך כלל קשה – או דמוית עור, אך עשויה להיות גם רכה, הכל בהתאם לצורך הלקוח. הדפסת המיתוג עשויה להתבצע רק על הכריכה או גם על הדפים הפנימיים (בדרך כלל 72 דפים פנימיים) הדפסת הדפים הפנימיים בדרך כלל בשחור לבן או בצבע אחד. הדפסת המיתוג על הכריכה מבוצעת באיכות גבוהה, כמובן בצבע מלא, עם למינציה אשר שומרת על איכות הכריכה וההדפסה לזמן ארוך.

במחברות ממותגות מושקעות במיוחד, ניתן להוסיף דפי תוכן שיווקיים או פרסומיים, דפים מיוחדים לתלישה מקום לאחסון עט (עם או ללא עט ממותג), מראה קטנה, ועוד תוספות שיהפכו את המחברות הממותגות שלכם לחביבות במיוחד על לקוחות פוטנציאליים ושותפים עסקיים.

מחברות ממותגות – הדפיסו עם פרסקו

בית דפוס פרסקו הפקות מתמחים בייעוץ, תכנון, עיצוב, והדפסה איכותית של מוצרי קד”מ ומוצרים שיווקיים, דוגמת מחברות ממותגות. מגיע לכם ייעוץ במתנה בתחום שלכם עם אחד היועצים המקצועיים שלנו, אשר יאפשרו הפקת רעיון שיווקי והדפסת מחברות ממותגות מוצלחות, שיהוו פריט קד”מ אהוב ומבוקש אשר ישמש את העמיתים, הלקוחות, והשותפים לדרך צלחה ולאורך זמן.